ÜCRETSİZ SEMİNER
BİZE YAZIN
Esat Aysan DOĞANER
 
İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdi. Halen İstanbul Ticaret Üniversitesinde Psikoloji yüksek lisans öğrenimi alıyor.
 
Finans alanında İş Bankası İktisadi Araştırmalar ve Menkul Değerler Birimlerinde görev aldı. İktisat Bankası yatırım fonlarından sorumlu portföy yöneticisi oldu. ELF Aquitaine’de ise finans direktörü olarak çalıştı. Çarşı Menkul Değerler’de şube müdürü ve genel müdür yardımcısı oldu
Eğitim alanında 1994 yılında kurucusu olduğu Uçan Balon çocukevini 12 yıl başarı ile yürüttükten sonra 2006 yılında franchise vermeye başladı. Halen Genel Müdür olarak yönetiyor. 
Danışmanlık alanında üniversitelerde, sivil toplum kuruluşlarında, özel eğitim kurumlarında, belediyelerde ve AB projelerinde girişimcilik, yönetim ve finans eğitimleri verdi. Eğitim yatırımları konusunda danışmanlık yaptı. “Yeni Nesil Girişimci" adlı kitabında girişimcilik deneyimlerini girişimcilerle paylaştı. Yayınlanmış birçok makalesi var.
  
2006 yılından bu yana İstanbul'da Franchise & More marka temsilcisi olarak çalışıyor. Girişimcilik eğitimi projesinde aktif rol aldı ve eğitim veriyor.
Franchise&More