ÜCRETSİZ SEMİNER
BİZE YAZIN

Tuncay Balkan

1987-2005 yılları arasında McDonald's çatısı altında hızlı servis restoran işletmeciliğinde çalıştı. 10 yıl boyunca ekip üyeliğinden restoran müdürlüğüne kadar restoran kadrosunda her pozisyonda görev aldı. 5 yıl süreyle merkez ofisin kadrosunda franchise alanların seçimi ve eğitimi, restoranların denetimi ve raporlaması, satış artırma ve eğitim faaliyetlerini yürüttü. 4 yıl süreyle 3 adet McDonald's restoranının işletmeciliğini yaptı.

Venüs Yapı ortağı ve genel müdürü olarak inşaat ve dekorasyon alanında çalıştı.

Roberts Cafe, Lavazza Best Cafe, İstanbul Fırın, Komşufırın, Simit Sarayı gibi zincirlerde operasyondan sorumlu üst düzey yönetici olarak yer seçimi ve kiralama, restoran kuruluşu, franchise satışı, mağaza yönetimi, denetimi ve raporlaması, ekip seçimi ve eğitimi, satış ve pazarlama konularında çalıştı. 

2018 yılından bu yana Levent Börek bünyesinde iş geliştirme ve operasyondan sorumlu üst düzey yönetici olarak çalışıyor. 

F&M temsilcisi olarak gıda zincirlerinin kuruluş ve geliştirilmesi projelerinde görev aldı. Cafe ve fast food işletmelerini tasarımı, kuruluşu, işletmesi,  kadrosu, yönetimi, eğitimi, denetimi, pazarlaması konularında köklü deneyim ve referans edindi. Yurt içinde ve dışında bu konuda hizmet veriyor.

Franchise&More