ÜCRETSİZ SEMİNER
BİZE YAZIN

 

Crepebox dünyanın lezzetlerini krep ve pankek ile buluşturan bir kafe. Anadolu’dan Akdeniz Avrupa’sına, Latin Amerika’dan Uzak Doğu’ya, Asya’dan Afrika’ya uzanan menüsünde tatlı ve tuzlu yiyecekler, üçüncü nesil kahveler, nefis alkolsüz kokteyller yer alıyor. Dekorundan kıyafetine, menüsünden müziğine, kafenin her köşesi modern dünyanın farklı kültürlerinden esintiler taşıyor.

   

Crepebox bir vizyonun işe yansıması olarak kuruldu. Dünya mutfağına aşina, farklı kültürlere açık, kalitenin bilincinde, eğlenceyi seven kişilere hitap etmeyi amaçlıyor. Yiyecek ve içeceklerin özgün lezzeti ve sunumu, özgün dünya mutfağı davetleri, dans geceleri, sinema, kitap günleri gibi etkinlikleri, sıcak dekoru ile insanları kendine çekiyor. Mutlu olunacak ortam, güven ve lezzetle tüketilecek ürünler, dostlarla eğlenceli zaman geçirilecek bir mekan sunuyor.

   

Crepebox işinin başında duracak, kültürlü, özgüvenli, gayretli, kadın girişimcilere franchise veriyor, Kosgeb desteği ile iş kurmalarını teşvik ediyor. Zengin menünün ana yemekleri merkezi üretimde yabancı şefler tarafından orijinal tariflere uygun şekilde hazırlanıyor, donuk ve porsiyonlanmış olarak işletmelere gönderiliyor, işletmeciye basit pişirme ve süsleme işlemleri kalıyor. İşletmenin verimli çalışmasını sağlayacak yönetim, operasyon ve satış eğitimleri veriliyor, düzenli denetleniyor. Crepebox kafe 100 m2 kapalı, 50 m2 açık alanda, alışveriş ve eğlence mekanlarına yakın cadde mağazalarında kuruluyor. Crepebox kiosk 20-30 m2 alanda, lezzetli ürünlerini sunuyor.

   

Franchise konusunda başvuru ve bilgi için: F&M - 0216-580 8828 - crepebox@franchise.com.tr

Franchise&More