ÜCRETSİZ SEMİNER
BİZE YAZIN

KONSEPT

Atom Master bir Alanya markası. 1993 yılında “Tropikal” adıyla başladı, “Atom Station” olarak tanındı, “Atom Master” markasıyla franchise veriyor.

Sorbe kıvamıyla “atom subzero”, espresso lezzetiyle “atom steam”, egzotik meyvelerle “smoothy” kokteylleri sunuyor. Sıcak ve soğuk içecekler, sandviç, tost, waffle ve pasta çeşitleriyle kafe ortamı sağlıyor.

    

Mahmutlar Avsallar

 

MENÜ

Atom, süt, muz, bal ve baharattan yapılan, Akdeniz bölgesinin çok sevilen içeceği.

Atom Master kendine özel geliştirilmiş makinesi, özgün reçeteleri, benzersiz sunumuyla efsane oldu. Dünyada ilk, sıfırın altında -5° derecede sorbe kıvamında servis edilen “atom subzero” çeşitlerini geliştirdi. 

Atom tadında, espresso katılarak sıcak servis edilen “atom steam” atom sevenleri kış aylarında da kendine bağlıyor.

ürün1 ürün2  ürün3 ürün4

 

FRANCHISE

Atom Master konsepti, renkli tasarımı, endüstriyel ekipmanı, akıcı operasyonu ile işletmeciye avantaj sağlıyor. Az elemanla çalışan, basit operasyonlu, kolay yönetilen bir işletme. Yüksek cirolu, nakit çalışıyor, geç saatlere kadar hizmet veriyor. İşletmelerin performansıyla kendini kanıtlamış, yatırımını çok kısa sürede çıkaran bir iş fırsatı sunuyor.

Açılacak bölgenin potansiyeline göre “Express” büfe veya “Fresh” mağaza formatı, ona uygun ekipman ve dekorasyon seçiliyor. Express 50-60.000 €, Fresh 80.000 € ve üzeri yatırım gerektiriyor. Atom makinesi Atommaster için özel üretildi. Düzenli bakımı ve parça temini Atommaster tarafından sağlanıyor.

Atom çeşitlerinin yanı sıra, meyve suları, soğuk ve sıcak içecekler, tatlılar sunuluyor. Yaz sezonunda subzero atom çeşitleri ve soğuk içecekler çok gidiyor, kışın sıcak atom, sıcak içecekler ve tatlılar ağırlık kazanıyor. Konsantre merkezden donuk geliyor, süt ve meyvelerle, basit bir işlemle, yerinde hazırlanıp sunuluyor.

Özel üretilen endüstriyel ekipman ve self servis sayesinde az elemanla, kısa bir eğitimle üstün nitelikte özgün ürünler, standart hizmet kalitesiyle sunuluyor.

Fiyatlandırma rekabete göre yapılıyor, hammadde maliyeti %35 civarında, turistik yörelerde fiyat serbest.

Franchise anlaşması 6+6 yıl için yapılıyor ve yenileniyor, bölge koruması var. Franchise alanın işin başında durması isteniyor.

Franchise giriş bedeli konsepte bağlı olarak 8-12.000 € arasında değişiyor. %2 royalite alınıyor.

Öncelikle tatil yörelerinde, büyük şehirlerde işlek caddelerde ve AVM’lerde açılıyor.

Broşür

 

Franchise&More