ÜCRETSİZ SEMİNER
BİZE YAZIN
Girişimci Koçu
 
Franchise & More, franchise ve zincir mağazacılık alanında 1996 yılından bu yana danışman ve işletmeci olarak kazandığı deneyimi, temsilcileri eliyle yeni girişimcilere ve KOBİ’lere koçluk hizmetiyle sunuyor.
 
Girişimci koçu, girişimcilerin gelişme sürecinde yaşadıkları üç aşamada farklı hizmet ve destekler veriyor
 
   
için herşey sorun olur. Rekabet ortamında para ve sabır hızla tükenir. Hataya tahammül yoktur ama, para ve bilgi eksiğinden çaresizce arayışlara girer.
 
Girişimci koçu girişimcinin sorunlarını daha çıkmadan öngörür, doğru yolu çizer, hataya meydan vermez.
   
tekrarı olmayan bir yolda yürürler. Zaman ve para yetmez, başarıyı istikrarla sürdürmek, doğru mecrada, doğru mesajı tekrarlamak gerekir.
 
Girişimci koçu, yüksek bütçesi ve çok zamanı olmayan girişimcilere yol gösterir, başarıyı yıllara ve tesadüfe bırakmaz. 
   
alışkın olmadıkları bir ortama girerler. Ciro, kadro ve masraf artar, verim düşer. Yönetim ve iş yapma şekli değişir, patron işe yetişemez, ezber bozulur.
 
Girişimci koçu, hataların ağır sonuçlar doğurduğu bu ortamda doğru yöntemi gösterir, yeni düzene geçişi kolaylaştırır.
  
İmkan ve ihtiyaçları birbirinden çok farklı olan bu üç kesime birden hitap edebilmek, F&M nin franchise sistemleri kurma konusundaki rakipsiz deneyimi ve F&M temsilcilerinin farklı alanlarda uzman olmaları sayesinde mümkün oluyor. F&M temsilcilik sistemi, Türkiye'nin markalı işlerdeki kollektif bilgi birikimini bir çatı altında topluyor, küçük girişimcilerin faydalanmasına sunuyor.
  
Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de küçük işlerin yaklaşık yarısı ilk 5 yılda batıyor. F&M olarak biz bunun nedenini, girişimcilerin çoğunlukla kendine güvenen, zorluklara meydan okuyan karakter yapısında buluyoruz. Girişimci kendi sınırlarını bilir ve ölçülü risk alırsa başarılı olur. Şartlarını zorlarsa başarısızlık ihtimali yükselir. Her iki girişimciden birinin batması kabul edilemez. Hiçbir girişimci kendine, ailesine, tedarikçilerine, müşterilerine karşı bu riski alacak kadar sorumsuz olamaz, olmamalıdır.
 
İşinizi profesyonelce kurun, girişimci koçluğu alın, deneyimi yanınıza alın

Koçluk hakkında Sık Sorulan Sorular

KOÇLUK
TANIMA
EĞİTİM
YENİ İŞ
MARKA
KURUM
ANALİZ
 
ANLAŞMA
ERİŞİM

 

Franchise&More